/Vajza i propozon djalit,ai pranon por…ndodh “hataja” (Foto)

Vajza i propozon djalit,ai pranon por…ndodh “hataja” (Foto)

Nje bisede tejet qesharake eshte publikuar ne instagram ku shihet biseda mes nje vajze dhe nje djali i cili merr nje propozim rrufe nga vajza.

Dua te lidhemi bashke te me besh te lidhem me ty dhe pastaj ti te me lesh mua? ky ka qene shkrimi qe vajza i ka derguar djalit.

Ai i lumtur eshte pergjigjur qe po pse? dhe pergjigja e vajzes eshte epike.

Kam nevoje per nje zhgenjim dashurie qe te dobesohem deri ne gusht eshte pergjigja e saj.