/Vajza kap të dashurĺn me një tjetër, ndodh hątaja në mes të Iokalit…!!!

Vajza kap të dashurĺn me një tjetër, ndodh hątaja në mes të Iokalit…!!!

Një vajzë thote se kishte besim të verbër tek i dashuri i saj me te cilin ishte e lidhur prej 1 viti,

por ne momentin qe ka menduar ta vendosë në provë, ka zbuluar te paimagjinueshmen.

Paraprakisht ajo është shprehur se është e bindur se i nuk e tradhton sepse është shumë i dashur me të dhe tejet i kujdesshëm,

por megjithatë ka pranuar që një modele të luaj rolin e një femra që flirton me të dashurin e saj.

Por duket se ajo doli plotësisht jashtë parashikimit, pasi i dashuri i saj jo vetëm që flirtoi, por doli edhe në kafe duke u shprehur se është beqar.

Kur ajo ka shkuar në lokal dhe e ka kapur “mat” i ka hedhur gotën me ujë në fytyrë dhe më pas e ka pritur jashtë lokalit, ku ky i fundit pasi ka parë kamerën ka ikur me vrap.