/Vajza korçare i hyn në dhomë gabimisht biznesmenit kinez, se BESONl se cfarë NDODHl më pas (Video)

Vajza korçare i hyn në dhomë gabimisht biznesmenit kinez, se BESONl se cfarë NDODHl më pas (Video)

Kishte dalë në fundjavë me miqtë e saj, por vajza nga Korça ka ngatërruar dhomën e hotelit dhe i ka ndodhur hataja.


Sipas gazetares së “Aldo Morning Show”, vajza ka shkuar në një dhomë tjetër ku në të ishte një djalë kinez i cili fliste shqip.


Ai sipas saj i ka ofruar të futet brenda dhe pas asaj nate ajo i ka kërkuar të dashurit ndarjen pasi ishte lidhur me kinezin i cili kishte një fabrikë në Tiranë.


Për më shumë ju sjellim më poshtë edhe videon:

http://www.dailymotion.com/embed/video/x6h02jk