Vajza që jeton me anakondën gjigante (Video)

    0
    430

    Një vajza nga Brazili jeton me një anakondë gjigante.

    Ajo këtë gjarpër super të madh, e trajton sikur çdo kafshë të butë shtëpiake, e pastron, e ledhaton dhe e përqafon.

    Për më shumë shikojeni videon e postuar në rrjetet sociale: