December 6, 2023
Lajme

VëΙΙai i deρυtetes shqiptare m.artohet me ρ artnerίn e tij në ceremoni ‘ρriυate’ (FOTO)

Vëllai i deputetes së Vetëvendosjes, Mimoza Kusari Lila i “ka dhënë fund beqarisë”.

Ylberi është martuar me partnerin e tij, Jonathan Ausman në Kanada, në një ceremoni të vogël familjare.

Në fotot e publikuara nga Jonathan, dyshja duken të lumtur, dhe me familjarët e tyre përreth.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *