Vetëm disa orë para TUBlMlT të presidentit, “sypatrembur” Jozefina Topalli “lRONlZON” keq Metën (Foto)

    0
    514

    Një ditë para tubimit të thirrur nga presidenti Ilir Meta, ish-kryeparlamentarja demokrate Jozefina Topalli iro;nizon duke postuar një fotografi nga një prej seancat parlamentare më të temsionuara.

    Bëhet fjalë për një seancë të vitit 2006 kur Partia Demokratike ishte në pushtet, dhe Meta në opozitë me PS, “hu;mbi durimin” dhe tentoi të suImojë kryeparlamentaren Topalli.

    Në foto, Topalli duket teksa qëndron pa lëvizur as qerpikun, teksa Meta ka ngritur dorën për të qëIIuar në drejtim të saj.