Video/ Arratisja spektakolare nga burgu, ja si iku 25 vjeçari…

  0
  270

  25-vjeçari nga SHBA-ja ka arritur të arratiset nga burgu si në filma të Hollywood-it, dhe atë para syve të policëve.

  Ngjarja ka ndodhur në një burg në Indiana të SHBA-ve, ku 25-vjeçari Michael Maldonado, i cili ishte arrestuar po dërgohej në burg me dy patrulla të policisë.

  Një i ri nga SHBA-të ka arritur të arratiset nga burgu si në filma të Hollywood-it, dhe atë para syve të policëve.

  Ngjarja ka ndodhur në një burg në Indiana të SHBA-ve, ku 25-vjeçari Michael Maldonado, i cili ishte arrestuar po dërgohej në burg me dy patrulla të policisë.

  Më poshtë ju tegojmë videon  e arratisjes spektakolare nga burgu të 25-vjeçarit.