/Video/ Berisha poston pamjet, se si FNSH ushtron kontrolle gjatë mëngjesit në Kukës

Video/ Berisha poston pamjet, se si FNSH ushtron kontrolle gjatë mëngjesit në Kukës

Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar pak minuta më parë një video që tregon se si Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë kanë ushtruar kontrolle mbrëmë në Kukës në lokale dhe ambiente të tjera; kontrolle më pas të cilat janë shoqëruar me shumë persona të arrestuar të cilët më pas janë dërguar në Drejtorinë e Përgjithshme të Policisë në Tiranë.

Më poshtë postimi i plotë

Ja bastisjet banditeske te Narkopolicise ne lokalet e Kukesit!

Shikoni videon dhe lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

“Doktor ja nje fakt se ç’far ka ndodhur dje ne ore 3 te mengjesit ne Kukës,te njejten gje kan bere edhe ne familjet kuksjane.”