Video e frikshme,tenton ti vjedhe makinen ekzekutohet ne vend (VIDEO)

  0
  415

  Brazili njihet si nje prej vendeve ku siguria ne rruge dhe jo vetem eshte teper e ulet per shkak te grabitjeve te shumta.

  Nje makine luksoze ka qene e parkuar kur nje i ri eshte afruar me nje arme ne dore duke tentuar te rrembeje makinen.

  Kjo gje eshte teper normale dhe e shpeshte ne lagjet e varfra te brazilit por kete here grabitja nuk rezultoi e tille.

  Sapo i ka hapur deren per te nxjerre shoferin jashte ai ka hasur ne nje tjeter njeri te armatosur, vete shoferi ka disponuar nje arme.

  Duke qene ne dijeni qe i riu edhe mund te hapte zjarr ndaj tij shoferi e ka qelluar menjehere ne fytyre me arme.

  I riu ka ecur disa metra dhe ka rene ne toke ku shoferi nuk eshte mjaftuar por eshte afruar dhe e ka qelluar serisht.

  Ne makine ndodhej edhe bashkeshortja e tij me nje femije te vogel e cila largohet e tmerruar nga makina.