Video e një shoferi po bën xhiron e botës,shpejtesi dhe cmenduri

  0
  344

  Një video e një shoferi po bën xhiron e botës.

  Videoja është hedhur në youtube dhe ka marë mijëra klikime.

  Nuk dihet vendi ku është xhiruar kjo video, por një gjë është e sigurtë , që ky shofer është plotësisht i çmendur.

  Për më shumë ndiqni videon e mëposhtme.