syntax error, unexpected '<', expecting end of file

Video e rëηdë, banorët rrαhin keq gazetarin që po raportonte për zjarret

Zjarret e shumta kanë pushtuar prej ditësh zonat turistike të Turqisë, duke shkrumbuar mijëra banesa.

Mediat e huaja kanë raportuar dëmet e shkaktuara në shtetin turk, me pyje dhe kafshë të djegura totalisht.

Por, një incident i rëndë është regjistruar teksa reporteri i televizionit Halk Tv, Marmaris Icmeler, është sulmuar nga disa banorë, teksa ai po raportonte mbi zjarret.

Në videot e publikuar, shihet një person duke bërtitur: “Ne do ju bllokojmë kur flisni keq dhe dezinformoni publikun.

Më vonë gazetari ndaloi transmetimin dhe u përpoq të parandalonte sulmin ndaj tij dhe kameramanit.

Policia tanimë ka të gjitha pamjet në duar dhe ka nisur një hetim mbi rastin,” shkruajnë mediat turke.

VIDEO KETU

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *