/Video/ Konfirmohet Iidhja e Andit me Melisën: Kapen mat duke bërë pazar bashkë

Video/ Konfirmohet Iidhja e Andit me Melisën: Kapen mat duke bërë pazar bashkë

Pas largimit te Melises nga Perputhen por dhe gjate qendrimit u fol se ajo ishte ne nje lidhje me Andin

Lojtës Videosh

Cifti ne fjale e mohonte kategorikisht dhe benin batuta ne rrjetet sociale. Por u diskutua se ata jetonin bashke ne zonen e Astirit dhe ka patur shume foto te te dyve.

Se fundmi po qarkullon nje video nga Maf ia.al ku Andi dhe Melisa jane se bashku ne supermarket duke bere pazaret.

E pra tani per cfare po fshihen ne rrjet nuk e kuptojme, kur ky muhabet ka marre f und!