Lajme

Video/ Momenti kur 21-vjeçari rrëmben dhe PËRDHUN0N gruan 49-vjeçare

Ky është momenti i tmerrshëm, kur një i huaj kap më forcë një grua dhe e merr në krahë, para se ta përdhunojë 2 herë dhe ta rrahë atë gati për vdekje.null

Aaron Murphy, 21 vjeç, u kap nga kamerat e sigurisë teksa rrëmben një grua 49-vjeçare dhe e përdhunon dy herë. Më pas i riu tenton ta vrasë atë.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në orët e para të 21 majit në Harrow në Londër, por tani është siguruar video e sulmit seksual nga mediat britanike.

Në kohën e sulmit, Murphy ishte në liri me kusht për abuzim seksual ndaj një gruaje 51-vjeçare.

Ai kishte abuzuar seksualisht edhe me një vajzë kur ishte 14 vjeç.

Ditën e djeshme Gjykata dënoi me burgim të përjetshëm të riun e shkolluar në Xhamajka.

https://www.youtube.com/watch?v=Ivi_azvZW6U