VIDEO/ “Njerëz të padukshëm”, nëna he.roinë e shtatë fëmijëve nga Tropoja rrëfen sfidat e një familje të madhe

  0
  516

  Gazetarja Anjeza Maja per te realizuar nje histori tjeter emocionuese dhe frymezuese per ciklin “Njerez te Padukshem”, ka udhëtuar në qytetin e Tropojës ku ka përcjellë historinë e një nëne her.oinë.

  Në ciklin e reportazheve “Njerëz të padukshëm” të transmetuar në ERTV, vjen rrëfimi i Majlinit, nënës së shtatë fëmijëve (3 lindjet e para binjake) e cila prezanton familjen e saj të madhe dhe te lumtur.
  Gjithashtu, ajo tregon edhe sakrificat për të ndjekur ëndrrat e saj.

  Më poshtë po pasqyrojmë materialin e plotë të përgatitur nga Maja, ne te cilin te gjithe mund te frymezohen per te mos u dorezuar e per tia dale, njelloj si 28 vjecarja heroine nga Tropoja.

  ERTV 📽: NJERËZ TË PADUKSHËM

  Geplaatst door Edi Rama op Zondag 17 maart 2019