Video qe po cmend rrjetin,gazetares sporitve i ngrihet fustani live ne emision (Video)

    0
    464

    Gjatë transmetimit të emisionit sportiv “Rabona” në kanalin “65 Sport” prezantuesja dhe gazetarja sportive Barbara Ovieni është bërë pa dashje protagoniste e një “incidenti” që tashmë është bërë viral në pak orë në Britaninë e Madhe.

    Më poshtë pamjet e shpërndara nga qindra ndjekës. /LAJMEFLESH/