VIDEO/ Rrahu gruan në mes të rrugës, gjesti që bën kalimtari duartrokitet nga të gjithë

  0
  329

  Videoja e një burri që rreh ish-gruan e tij, duke e lënë të shtrirë në tokë mes britmash, ka bërë sot xhiron e rrjetit në mediat turke e jo vetëm.

  Në këtë video, shihet një kalimtar, i cili ndërmerr një veprim mjaft human dhe shkon drejt sulmuesit, duke e qëlluar dhe e lë të shtrirë në tokë.
  Në vendngjarje kanë mbërritur me dhjetëra persona, ndërkohë që dhunuesi me emrin Mehmet ka vazhduar konfliktin fizik me kalimtarin guximtar.

  Sipas mediave turke, çifti në fjalë ishin të divorcuar dhe në ato momente sapo kishin dalë nga një seancë gjyqësore.

  Pas këtij sherri, ish-burri i gruas, është arrestuar nga policia, ashtu siç dallohet edhe nga kjo video më poshtë.

  Karısını döven adama böyle uçan kafa attı on Vidnews.