December 6, 2023
Lajme

VIDEO/ ShkeImoi macen dhe e hόdhi disa metra në ajër, 15-υjeçarja gjόbitet me 5 mijë euro

Një 15-vjeçare, e cila dyshohet se ka abuzuar me një kotele në zonën e Rethymno, Kretë është gjobitur me një shumë të majme.

Sipas informacioneve të ekriti.gr, studentja 15-vjeçare, e cila u identifikua nga policia dhe u thirr për të kërkuar falje është gjobitur me 5 mijë euro.

Në një video që ka qarkulluar në rrjetet sociale, e mitura shihet duke iu afruar fillimisht koteles, e mban në duar dhe më pas e ul poshtë.

Në momentin që e ul e shkelmon fort dhe 4 putroshja përfundon disa metra larg.

SHIKO VIDEON KËTU

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *