VIDEO/Sigurimi e ndaloi vajzen e vogel, por Messi bëri një gjest që i mahniti të gjithë

    0
    317

    Lionel Messi dje i solli barazimin Barcelonës me golin e tij në fundin e ndeshjes kundër Sevillas duke e cuar ne 37 ndeshje pa humbje ne La Liga ekipin e tij

    Argjentinasi e dëshmoi klasin e tij edhe para ndeshjes, kur një vazje e vogel dëshiroi të merrte autografin e tij por sigurimi e ndaloi atë.

    Megjithatë Messi u afrua tek ajo dhe vuri firmën e tij te fanella e saj. Nje gjest qe u brohorit nga tifozet e shume te pranishem aty.