VIDEO/ Tifozi kërkon ta puthë, ja si reagon Ronaldo

    0
    307

    Gjatë ndeshjes miqësore Holandë-Portugali, Cristiano Ronaldo pati shumë punë me tifozët.

    Tre fansa të tij u futën në fushë për ta takuar dhe njëri prej tyre u përpoq madje edhe ta puthte.

    A ia arriti dot qëllimit?