/VIDEO/ VAJZA FILMOHET DUKE VJE/DHUR PARA, GABlMI QË BËRI KUR U LARGUA

VIDEO/ VAJZA FILMOHET DUKE VJE/DHUR PARA, GABlMI QË BËRI KUR U LARGUA

Në videon e parë, një vajzë është filmuar nga kamera e sigurisë duke vjedhur para në arkën e një dyqani.

Por, pasi u largua, vajza harroi të mbyllte sirtarin, duke bërë që shitësja të dyshonte.

Në videon e dytë, disa qytetarë janë filmuar duke hedhur plehrat në rrugë

Një tjetër video është ajo e dërguar nga një qytetar, i cili ka filmuar një kacafytje të rrallë mes një qeni dhe një gjeli.

Janë këto disa nga episodet që shfaqen dhe komentohen në studion e emisionit “Stop”.

https://youtu.be/6QBLZfyYNM8