(Video)Djali me dorë të thyer ndërsa mjekët qëndrojnë me telefon!

    0
    427

    Stafi i mjekëve në një nga Qendrat e Mjekësisë Familjarë në Prishtinë kanë injoruar një pacient në gjendje jo të mirë shëndetësore, ndërsa shihen duke qëndruar në telefon, raporton “Zëri.info”.

    Në një video e cila po qarkullon në rrjetet sociale, shihen dy mjekë teksa qëndrojnë në telefona dhe në anën tjetër një djalë me moshë të vogël duke pritur me dorë të thyer për shërbimin e tyre.

    Për më shumë, shikoni videon më poshtë./Zëri/