/(Video)Shkon dhe ngre bluzen para xhamit te makines te parkuar,kur papritur i ndodh dicka qe e tmerroi

(Video)Shkon dhe ngre bluzen para xhamit te makines te parkuar,kur papritur i ndodh dicka qe e tmerroi

Një grua është kapur në befasi pasur u ndal para dritares së një makine për të rregulluar sytjenet e saja.

Gruaja vietnameze rregullonte bluzën  e saj si dhe sytjenat dhe pastaj edhe “kruante” hundën para dritares së makinës, të cilën e përdori si pasqyrë.

Mirëpo ajo mbeti e shtangur, kur dritarja u hap.

Brenda veturës ishte edhe pronari i veturës, i cili e incizonte nga brenda këtë vajzë.

Pamjet janë mjaftë qesharake dhe ato po bëjnë xhiro nëpër rrjetet sociale./Indeksonline/