Lajme

Viideo/ ‘Kέrcet’ grυshti mes shqiptarëve në aviοn, vjehrri dhe dhëndri rrίhen me njëri-tjetrin

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur brenda një aeroplani që po shkonte në Kosovë, ku dhëndri dhe vjehrri i tij janë përplasur fizikisht. 

Një lexues i Gazetës Metro ka filmuar gjithçka, duke treguar se të përfshirët në sherr ishin familjarët.

Gjithë çfarë dëgjohet është stjuardesa, e cila kërkon qetësimin e situatës, duke paralajmëruar edhe me Policinë.  

https://video.gjirafa.com/embed/kercasin-grushtat-ne-airoplan-ende-pa-mberri-ne-kosove-diaspora-fillojne-te-rrahen?autoplay=true&am=truehttps://ef8f643d530604b3a1ccc3e508db00c7.safeframe.googlesyndication.com/safeframe/1-0-38/html/container.htmlnull

“Zotëri nalu se e thirrën Policinë. Ndalu! Lidheni dhe qetësojeni ju lutem. Ju të rinjtë, ndaleni sa të ndalojë aeroplani dhe ta marrë Policia,“-dëgjohet në video.