/Vila 25miIionë doIIarëshe e Behgjet Pacollit , SHlKONl fotot përraIIore të saj

Vila 25miIionë doIIarëshe e Behgjet Pacollit , SHlKONl fotot përraIIore të saj

Është njëri nga biznesmenët më të pasur të Kosovës.

Bëhet fjalë për Behgjet Pacollin i cili vendosi të tregoi për vilën e tij për emisionin ‘’Opinion’’.

Ndërkaq krahas kësaj z.Pacolli, vendosi që rrëfimet e tij për shtëpinë 25 milionë dollarëshe, të i ndaj së bashku

me drejtuesin e emisonit në fjalë Blendi Fevziu dhe gazetarin e njohur z.Baton Haxhiu.

Në vazhdim ju ftojmë të ndiqni pamjet e mjediseve të rezidencës së biznesmenit kosovar Behgjet Pacolli, me lokacion në Hajvali, të kryeqytetit të Kosovës, Prishtinë.

Më poshtë shihni pamjet në Video: