Virale/ Zbuloi se i shoqi e kishte tradhtuar, hakmarrja e gruas po bën xhiron e rrjetit

  0
  312

  Një grua e cila zbuloi se i shoqi e kishte tradhtuar, përgatiti hakmarrjen e cila u kthye në virale në rrjet.

  Do të ishte përvjetori i 3-të i dasmës së tyre, por ajo vendosi ta turpëronte publikisht bashkëshortin e saj.

  23-vjeçarja i tregoi të gjithë rrjetit social Tëitter sa mirë ndihet ajo pa bashkëshortin e saj Rob,, i cili e kishte tradhtuar me një tjetër.

  Ata u martuan në një moshë të re dhe vendosën t’i jepnin pak kohë martesës së tyre pasi ajo zbuloi se i shoqi e kishte tradhtuar.

  Gjatë kësaj kohë ajo humbi shumë peshë dhe u shndërrua në një vajzë me një super trup.

  Më pas vendosi t’i jepte duart njëherë e mirë të shoqit nëpërmjet një posti publik.

  Ai i kërkoi asaj të fshinte postimin, por në fakt ajo e postoi edhe lutjen e tij e cila u bë akoma më virale.