/Vjen në jetë fëmija, familja Xhaka bëhen me vajzë

Vjen në jetë fëmija, familja Xhaka bëhen me vajzë

Teksa bashkëshortja e futbollistit të talentuar të Arsenalit Granit Xhakës, Leonita është shtatzënë, vajza e xhaxhait të tij është bërë sot nënë. Lajmin e ka dhënë vetë Leonita me një foto të postuar në Instastory.

Në foto shfaqet Agnesa me foshnjën e porsalindur dhe shkruan “Mami dhe vajza”.

Familja Xhaka është bërë me vajzë dhe së shpejti pritet të vijë në jetë edhe djali pasi Leonita është në pritje të një vogëlushi.