/VRlTET Pjerin Xhuvani, ish-kryetari i LSI në Elbasan, kandidat për deputet në 2013

VRlTET Pjerin Xhuvani, ish-kryetari i LSI në Elbasan, kandidat për deputet në 2013

Vritet në në Elbasan me armë zjarri Pjerin Xhuvani.

Ai është akuzuar nga Partia Demokratike si mbështetës i Partisë Socialiste dhe Edi Ramës.

Vritet një te lagjja 5 Maji në Elbasan me armë zjarri është vrarë Pjerin Xhuvani.

Ai është akuzuar nga Partia Demokratike si mbështetës i Partisë Socialiste dhe Edi Ramës dhe i lidhur me bandat. 

Nga të shtënat sot  kanë mbetur edhe 2 të plagosur. 

Vijon…

1619007870_pjerinxhuvani010.jpg

Pjerin Xhuvani ish kreu i LSI në Elbasan është vrarë ditën e sotme me armë zjarri. Ai ka qenë kandidat për deputet në zgjedhjet e 2013.