/William Levy “ç mend” fansat, mban ne shtepi detajin e bukur te një pjesë nga Shqipëria(FOTO)

William Levy “ç mend” fansat, mban ne shtepi detajin e bukur te një pjesë nga Shqipëria(FOTO)

Ai është një nga më të preferuarit e publikut shqiptar përsa u përket aktorëve të telenovelave meksikane.

William Levy është një nga meshkujt me SE.KSl në botën e showbizit dhe kjo falë pamjes dhe talentit të tij. . Së fundmi ai ka treguar në instastory një detaj që i bëri të gjithë fansat e tij të lumtur.

‘Gjithmonë i lumtur për këto detaje’ shkruan Levy ku tregon një letër nga fansate tij dhe nëj anije ku shkruhet ‘Albania’.