Wow/ Prezantuesja e Eurovisionit flirton hapur me Eugent Bushpepën!

  0
  317

  Mbrëmjen e djeshme u mbajt gjysmëfinalja e parë e festivalit të Eurovisionit, ku Eugent Bushpepa dhuroi një super performancë dhe arriti të kualifikohej në natën finale të Eurovisionit.

  Por, pas performancës së Bushpepës, të gjithë u drejtuan tek prezantuesja e festivalit, e cila flirtoi në mënyrë shumë të hapur me këngëtarin shqiptar.

  Filomena Cautela i tha Bushpepës se i pëlqenin shumë tatuazhet e tij dhe madje i kërkoi të bënte tatuazh emrin e saj.

  Ti ke tatuazhet më të bukura që kam parë ndonjëherë! Këtu kam tatuazhin tënd më të ri, emrin tim”, u shpreh ajo, ndërsa Eugenti ia ktheu: “Do ta mbaj në zemër”.

  4