/XheΙozia e sëmυrë çon në trαgjedi, shqiptari në Greqi vret të dashυrën 19-vjeçare

XheΙozia e sëmυrë çon në trαgjedi, shqiptari në Greqi vret të dashυrën 19-vjeçare

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Pire të Greqisë këtë mëngjes, ku një i ri shqiptar ka v rarë partneren e tij.

23-vjeçari ka v rarë partneren e tij 19-vjeçare, ndërsa ka telefonuar autoritetet dhe ka deklaruar krimin e rëndë.

Oficerët e policisë kanë shkuar me shpejtësi në shtëpinë e çiftit dhe kanë gjetur të vdekur vajzën, ndërsa autori është dorëzuar.

Deri më tani nuk dihen rrethanat e sakta të ngjarjes tragjike.

Mediat greke shkruajnë i riu ishte xheloz patologjikisht për partneren e tij 19-vjeçare.

/abcnews.al