/Xhemi Shehu jeton mes Iuksit në një superviIë: Ja si e ka mobiluar

Xhemi Shehu jeton mes Iuksit në një superviIë: Ja si e ka mobiluar

Bukuroshja e ekranit Xhemi Shehu është një nga personazhet me të dashur për të gjithë publikun shqiptar.

Ajo është shumë aktive në rrjetin social që nuk ka postuar edhe disa foto nga shtepia e saj. 

Orinda Huta dhe bashkeshorti i saj Turjan Hyska ishin te ftuar kete here ne shtepine e Xhemit.

Ne nje para fotove te postuara Xhemi eshte me Orinden dhe Migena Merdanin duke qeshur dhe duke festuar. 

Vajzat shfaqen ne kuzhine e cila duket mjaft moderne dhe ngjyra qe mbizoteron eshte e bardha.

Orinda me ane te nje foto te postuar ne rrjetin soial “Instagram” tregon se jane duke pjekur geshtenja ndersa ne nje video degjohet zeri i saj teska thote:

“Mbaroi vera, tani eshte koha e geshtenjave, per t’i pjekur ne stufe.”

Darka ka mbledhur ne tavoline edhe Turjanin dhe Edmon Srafen pervec tre mikeshave.