/Xhensila Myrtezaj e ngacmoi për partnerin e ri, Arbana skuqet në mes te emisionit dhe pranon që…

Xhensila Myrtezaj e ngacmoi për partnerin e ri, Arbana skuqet në mes te emisionit dhe pranon që…

Arbana Osmani sot për herë të parë ka folur në programin e saj ‘Dua të të bëj të lumtur’ për regjisorin Eduart Grishaj.

Me të cilin prej kohësh thuhet e shkruhet, se është në një marrëdhënie dashurie.

Ishte Xhensila Myrtezaj ajo e cila i ka kërkuar leje Arbanës për të falenderuar regjisorin Grishaj për klipin ‘Je sekreti im’ duke thënë se ishte me fat të punonte me të.

‘Edhe ne jemi me shumë fat që e kemi’ tha direkt nga programi duke buzëqeshur.

Ndërsa kamerat fiksuan edhe vajzat e reja nga publiku të cilat gjithashtu buzëqeshën duke ditur historinë.