Xhensila Myrtezaj ka ende surpriza, do mahniteni nga e ‘treta e vërteta’

    0
    418

    Këngëtarja shqiptare Xhensila Myrtezaj është në ditët e fundit të pritjes së ëmbël dhe është kujdesur që këto ditë të mbeten në përjetësi në kujtesën e saj.
    Xhensila pasi ka publikuar dy realizimet artistike para disa ditësh ka treguar se ka ende vend për t’u mrekulluar.

    Realizimi i fundit është një mrekulli, që tregon një lule brenda një luleje. Xhensila nuk mund të shfaqej më e bukur se sa kaq dhe shtatëzania i ka shtuar asj nur pa masë