/Xhisiela harron Rexhepin, argëtohet në klub nate me shishe dhe muzikë

Xhisiela harron Rexhepin, argëtohet në klub nate me shishe dhe muzikë

Rasti i Xhisiela Malokut bëri bujë pak muaj më parë në media. Historia e saj me djalin e deputetit të Partisë Socialiste, Rexhep Raja u komentua shumë gjatë. Mirëpo, prej disa muajsh ajo nuk ishte më aktive në rrjetet sociale.

Ndërkohë vetëm pak ditë më parë, Xhisiela publikoi disa mesazhe ku merrte kë.rc.ën.im.e nga një person emrin e të cilit nuk e zbuloi. Por pavarësisht kësaj duket se ajo i ka harruar ngjarjet e pakëndshme në jetën e saj dhe së fundmi ka dal dhe është argëtuar në një klub nate.

Në disa pamje të siguruara nga ‘Dosja.al’, Xhisiela shihet duke kërcyer teksa në sy bien shishet e mbushura me aIkool.