/Zaho mbush sot 6 vjeç, vajza e Linda Ramës publikon foto me të vëllanë: Shpirt i universit

Zaho mbush sot 6 vjeç, vajza e Linda Ramës publikon foto me të vëllanë: Shpirt i universit

Zaho mbush sot 6 vjeç, vajza e Linda Ramës publikon foto me të vëllanë: Shpirt i universit.

Ditën e sotme djali i vogël i Kryeministrit Edi Rama, Zaho feston ditëlindjen e tij të gjashtë.

Një ditë feste për familjen Rama, teksa vogëlushi po rritet.

Ka qenë vajza e Linda Ramës, Rea Xhillari ajo që ka publikuar një fotografi me të vëllanë.

Ajo nuk kursen fjalët e ëmbla për Zahon, e vogël, teksa shkruan, “Ti je shpirti i shpirtit të universit dhe emri yt është Dashuri. Zaho 6”, shkruan Rea.

Nuk dihet nëse Kryeministri do të bëjë një urim publik për djalin e vogël, teksa më herët uroi ish-futbollistin e kombëtares Igli Tare.