/ZbυΙohet indetiteti i kamarierit qe pέshtγu pjaten e ministrit, MIK ME VIP-AT SHQIPTAR

ZbυΙohet indetiteti i kamarierit qe pέshtγu pjaten e ministrit, MIK ME VIP-AT SHQIPTAR

Diten e sotme Kryefjala.com publikoi videon e nje kamarieri i cili peshtynte ne pjaten e nje ministri para se ta sherbente.

Kjo video beri xhiron e rrjetit menjehere dhe kamarieri ironizonte faktin qe keshtu do ua bente te gjitheve qe shkonin ne lokal.

Por kamarieri nuk qenka nje person i panjohur, ai duket se ka miqesi edhe me VIP-at.

Kamarieri quhet Bruno dhe eshte mik i moderatores Roza Lati.

Kryefjala.com ka siguruar nje foto te Rozes me Brunon, por gjithesesi nuk dihet nese jane shoke apo eshte ai rasti qe nje kamarier te kerkon foto.

Gjthesesi ate qe i ka bere Bruno ministrit, veshtire se do e deklaronte njeri aq hapur.

SHIKO VIDEON