Zbardhet videoja e momentit të përpIasjes me ar më të grabltësve me poIicinë

  0
  273

  Të tjera pamje janë publikuar nga grabltja spektakolare që ndodhi pasditen e djeshme në Rinas ku u v.odhën rreth 7 thasë me euro.

  Kamerat e sigurisë të aeroportit kanë kapur momentin ku një furgon i Policisë së Shtetit u vihet pas grabltësve.

  Siç duket në videon e mësipërme grabltësit duken qartë se shkëmbejnë zj.arr me poIicinë pasi eddhe dyert të të dy furgonëve janë të hapura.

  Nga shkëmbimi i zjarrit mbeti i vd ekur njëri prej grabltësve, Admir Murataj i cili dyshohet se është ko.ka e grupit dhe përgatitësi i skemës së grabltjes.