/ZbuIohet çifti më i ri i showbizit: Xherdan Shaqiri i Iidhur me këngëtaren e njohur shqiptare

ZbuIohet çifti më i ri i showbizit: Xherdan Shaqiri i Iidhur me këngëtaren e njohur shqiptare

Futbollisti i talentuar shqiptar, Xherdan Shaqiri po jeton një romancë të re dashurie.

“Prive” ka mësuar se Shaqiri është në një lidhje me këngëtaren Dhurata Ahmetaj e cila u bë shumë e njohur prej ngjashmërisë me Jennifer Lopez.

Udhëtimet e shpeshta të Dhuratës drejt Londrës janë pikërisht për të takuar futbollistin.

Çifti ende nuk e ka bërë publike lidhjen dhe në rrjete sociale nuk kanë rënë aspak në sy që janë bashkë.

Ndërkohë Dhurata është shkëputur nga muzika dhe daljet publike i ka rralluar.