/ZbuIohet strategjia 25 Prillit.| PS fiton mandatin e 3-të, rikthehet Fatos Nano. Rama do të…

ZbuIohet strategjia 25 Prillit.| PS fiton mandatin e 3-të, rikthehet Fatos Nano. Rama do të…

Fatos Nano, ish-kryeministri socialist, mund të rikthehet sërish në ‘shtëpinë e vjetër’.

Gazetari Bledi Mane ka hedhur idenë se Fatos Nano në zgjedhjet parlamentare të 25 Prillit do jetë imazhi i një mandati të 3-të të së majtës.

“STRATEGJIA E RE SOCIALISTE, FATOS NANO KRYETAR PARLAMENTI, EDI RAMA KRYEMINISTËR.

Popullariteti i Nanos pavarësisht mungesës vizive publike ka një rritje dhe kjo do të sjellë fitoren e madhe”- shkruan Mane.