syntax error, unexpected '<', expecting end of file

Zbulohet strategjia e re.| PS fiton mandatin e 3-të, rikthehet Fatos Nano. Rama do të…

Fatos Nano, ish-kryeministri socialist, mund të rikthehet sërish në ‘shtëpinë e vjetër’. 


Gazetari Bledi Mane ka hedhur idenë se Fatos Nano në zgjedhjet parlamentare të 25 prillit 2021 do jetë imazhi i një mandati të 3-të të së majtës. 


STRATEGJIA E RE SOCIALISTE, FATOS NANO KRYETAR PARLAMENTI, EDI RAMA KRYEMINISTËR.

Popullariteti i Nanos pavarësisht mungesës vizive publike ka një rritje dhe kjo do të sjellë fitoren e madhe”- shkruan Mane.