/Zemra e gjyshes së tij ndaloi së rrahuri sot/ Djali i Edi Ramës, Gregu përIot me fjalët: Tek mua ti…

Zemra e gjyshes së tij ndaloi së rrahuri sot/ Djali i Edi Ramës, Gregu përIot me fjalët: Tek mua ti…

Zemra e gjyshes së tij ndaloi së rrahuri sot/ Djali i Edi Ramës, Gregu përlot me fjalët.

Djali i madh i kryeministrit Edi Rama, Gregu, ka dhënë një mesazh prekës pas ndarjes nga jeta të gjyshës së tij, Aneta Rama.

Me një foto bardhë e zi, ku shfaqen të dy të qeshur, teksa ai i tregon diçka në telefon, Gregu ka ndarë me ndjekësit e tij në rrjetet sociale mesazhin e ndjerë për gjyshën.

‘Këshillat e tua më të vyera, batutat dhe çdo përpjekje e jotja për të l uft uar dhe tejkaluar çdo vështirësi dhe betejë do jenë të paharrueshme tek unë! U prehsh në paqe”, shkruan Gregu.