/Zhgenjim total i Ilda Bejlerit ne fotot e fundit qe publikon pa make-up

Zhgenjim total i Ilda Bejlerit ne fotot e fundit qe publikon pa make-up

Moderatorja e njohur sportive na ka suprizuar së fundmi me pamjen e saj. Ilda Bejleri një nga femrat shqiptare të vlerësuarat si më sensuale ka pozuar pa pikë make-up.

Ilda teksa ishte duke u relaksuar nuk ka nguruar të tregojë për fansat e saj fytyrën e saj ‘ujë deh sapun’.

Gjithmonë jemi mësuar ta shohim bukuroshen shqiptare të kuruar deri në detajin më të fundit dhe këtë herë me pamjen e saj natyrale Ilda nuk ka zhgënjyer.

Moderatorja është përfolur kohët e fundit për një lidhje dashurie me deputetin e ri demokratin, Klevis Balliu.

Çifti nuk kanë konfirmuar këtë fakt, por përgjigjet e tyre kanë lënë të kuptojnë se mes tyre ka një romancë.