/Zogu i Tiranes me një show në mbrëmje, zbulohen detajet e projektit të ri të Dajana Shabanit

Zogu i Tiranes me një show në mbrëmje, zbulohen detajet e projektit të ri të Dajana Shabanit

Pas largimit nga emisioni i mëngjesit, Dajana Shabani, Besmir Metani dhe Hermes Nikaj po përgatiten për t’u rikthyer me një projekt të ri. Këtë e ka bërë të ditur Dajana e cila gjatë kësaj kohe mezi po pret për t’u rikthyer në ekran me një show të ri.

“Jeni gati per surprizen e rradhes? Nuk e kemi mbaruar ende misionin tone. Rikthehemi se shpejti ne ekranin e madh Ora me nje projekt te ri,orar i ri… Ne te tre; une, Besmiri, Hermesi. P.s ju flm te gjitheve,sepse jemi fale jush dhe nje super falenderim per Ora News, qe mbeshtet pa kursim, idete tona”, shkruante Dajana.

Sot moderatorja ka postuar një video ku zbulon se emisioni do transmetohet në Ora News te shtunave ne 22:30 dhe do të nisë së shpejti.