Home Fashion

Fashion

On each category you can set a Category template style, a Top post style (grids) and a module type for article listing. Also each top post style (grids) have 5 different look style. You can mix them to create a beautiful and unique category page.

Lajm i mirë vjen nga Kanadaja e cila kërkon 48 mijë...

Shoqata e shoferëve të kamionëve në Kanada raportoi se sektorit të transportit i mungojnë 48,000 shoferë në të gjithë vendin dhe vendet...

Çfarë do të ndodhë? Edi Rama udhëton nesër drejt Greqisë

Kryeministri Edi Rama nesër do të udhëtojë drejt Greqisë. Mësohet se kreu i qeverisë do të marrë pjesë në Forumin Ekonomik të...

23-vjeçarja: Kur fiIIuan të më BlNlN flokët nga së mundja, nga...

“Ka një mesazh për ty”, në Tv Klan solli ditën e sotme historinë e dh imbshme të një vajze 23-vjeçare nga qyteti...

Vajza bIeu një unazë të vjetër në treg, nuk e mendonte...

Një unazë prej diamanti, por e thjeshtë në llojin e saj, e blerë para 30 vitesh në një treg makinash pritet që të nxirret...

Presidenti urdhëron ushtrinë: “Të VRlTET kushdo që del nga KARANTlNA njëmujore”

Presidenti i Filipineve Rodrigo Duterte paralajmëroi se do të urdhërojë policinë dhe ushtrinë të vr asin këdo që “shkakton telashe” mes një karantine një-muajshe...

Si u mbuIua në DlAMANTE Alketa Vejsiu për “Sanremo”, 220 mijë...

Alketa Vejsiu me kalimin e viteve duket se po zbukurohet më shumë. Mbrëmjen e...

Android L Will Keep Your Secrets Safer

The model is talking about booking her latest gig, modeling WordPress underwear in the brand latest Perfectly Fit campaign, which was shot by Lachian...

The hand rail is going a little faster than the moving...

The model is talking about booking her latest gig, modeling WordPress underwear in the brand latest Perfectly Fit campaign, which was shot by Lachian...
video

Audio Tour App Detour Steers You Away from the Typical Tourist...

The model is talking about booking her latest gig, modeling WordPress underwear in the brand latest Perfectly Fit campaign, which was shot by Lachian...

LATEST NEWS

MUST READ