E rëndë/ Vritet gαzetarja e njohυr

Një gazetare ruse që punonte për një grup mediatik të mbështetur nga Kremlini, humbi jetën nga të shtënat me armë në një bazë trajnimi në Krimenë e pushtuar nga Rusia, sipas një njoftimi të zyrtarëve…

“M ish do të të hγjë, jo ρΙumb”,…

“Piranjat” në ABC e moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, kanë shkuar sërish në familjen e babit që përdhunonte vajzat. Të gjithë e mbani mend denoncimin e një jave më parë të transmetuar në…

Për 5mije euro mund ta keni tυαjën për…

“5 mijë euro për një natë”, biseda private në emër të Kejvina Kthella. Ka dy ditë që në rrjete sociale po qarkullon një bisedë private ku ka përfshirë modelen Kejvina Kthellen shkruan, Gazeta Plugu. Në…