NUK BESONl NË ‘ZOT’? NJIHUNI ME FUQlNË E…

Lumi Zin i cili gjindet në Izrael, ishte tharë plotësisht, por për një moment ai mbushet shpejtë me ujë, duke rrezikuar edhe të pranishmit që ishin aty. Ky shtrat i lumit gjindet në shkretëtirën Negev…

E bujshme! Gazetarja e Top Channel ndahet nga…

Dy moderatorët e “Shqipëria live”, Erjona Rusi dhe Flori Gjini kanë ironizuar nëpërmjet një videoje të publikuar në Instagram Andin dhe Tean nga “Përputhen”. “Unë dhe Flori jemi në një lidhje”, shprehet Erjona në këtë…

Hapi tunelin 35 m të gjatë për të…

Hapi tunelin 35 m të gjatë për të shpëtuar djalin nga qelia, nënës 51-vjeçare i ndodh ajo që nuk e priste. Dëshira për ta parë djalin pranë vetes dhe të lirë e mori në qafë…

Vajza bie në dashuri me grekun, por ja…

Një histori tro nditëse për një grua 41-vjeçare gjermane e cila ka përfunduar në duart e një tut ori grek, pas njohjes në rrjetet sociale. 37-vjeçari grek ra në prangat e agjentëve të Kr imit…