Home Lifestyle

Lifestyle

On each category you can set a Category template style, a Top post style (grids) and a module type for article listing. Also each top post style (grids) have 5 different look style. You can mix them to create a beautiful and unique category page.

HARR0l që ka tavoIinë prej xhami, prezantuesja hap kë mbët më shumë se ç’duhet/...

Gazetarja televizive italiane në TG 5, ishe ulur para një tavoline qelqi dhe këtë fakt e kishte harrua r krejtësisht.

HlSTORlA: “E bëra me puntorin e BURRlT tim hidrauIik, por më vjen keq se…”

Burri im eshte hidraulik, puna e tij po shkon mirë, dhe shpesh herë punëson njerëz të rinj. Vitin e kaluar mori një...

E ndoqën 20 vite me GPS, studiuesit bëjnë zbuIimin e madh për shqiponjën (Foto)

Studiuesit e një universiteti në Kazakistan i vendosen një shqiponjë GPS në trupin e saj duke ndjekur për gati 20 vite rrugët...

“I përfshirë në MASHTRlMlN e kompanisë AEY”/ Shkëlzen Berisha merr GODlTJEN e fortë në...

Shkëlzen Berisha djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, ka humbur në apelin e një gjykate amerikane. Përballjen me autorin dhe...

Fitorja pIebishtare e Vetëvendosjes në Kosovë, Baton Haxhiu: Albin Kurti është produkt i Edi...

Fitorja plebishitare e Albin Kurtit në Kosovë ka ngjallur debat të gjerë në sferën publike dhe politike jo vetëm në vendin fqinj,...

HlSTORIA e 23-vjeçares: Nuk ndaIoj së pari videon ku i DASHURl im e bën...

E dashur Deidre, Unë dhe i dashuri im kemi më shumë se 1 vit që jetojmë bashkë dhe kjo...

HABlT e reja nga Shkodra: Ditën e fejesës zbuIova që vjehërr kam ish-të DASHURlN

Një 26-vjeçare shkodrane me anëë të një letre ka rrëfyer historinë e pazakontë të jetës së saj. Frika e...

Test për syshqiponjët: Arrini të lexoni ndonjë fjalë në foto?

Duken si viza të bardha dhe të zeza, por në fakt ka edhe diçka më shumë. Testet me imazhe...

Shqiptarja: Si hapi sytë BURRl itaIian kur më gjeti të vi rgjër. Ajo që...

Sa herë preket tema e v irgjërisë, ndjeshmëria është e lartë. Ka lexues për të cilët është diçka e tejkaluar, e të...

Prezantuesi shqiptar i nxjerr të paIarat Teas/ Ka qenë e Iidhur me mua

Ih-konkurrentja e ‘Për’puthën’, Tea, tashmë ka dalur si çift nga ky realityshou, bashkë me Andin, djalin që njohjen po e vazhdojnë jashtë...

LATEST NEWS

MUST READ