Çfarë janë VlZAT e bardha tek MlSHl i pulës? Detaji që...

Konsumuesit e mishit të pulës me siguri i kanë vërejtur vizat e bardha, që gjenden përgjithësisht në pjesën e gj;oksit. Organizata ndërkombëtare për mb;rojtjen e...

LIFESTYLE

TECHNOLOGY

LATEST NEWS

Atdheu pIas b ombën në studio, publikon audion që se priste askush

Atdheu plas bombën në studio, Mevlan kujdes nga Antonela: Më ka puthur në buzë! Atdheu plas bombën në studio,...

Flamur Noka takon mësuesit pa respektuar rreguIIat: Basha do u japë nga 700 euro

Në takim me mësues dhe përfaqësues të arsimit në Kamëz pa respektuar rregullat kundër koronavirusit, selia blu njofton se drejtuesi politik, Flamur...

Meta i shkon në shtëpi, korçari i famshëm i thur vargje: S’di ta them...

Gjatë vizitës që po zhvillon në Korçë, Presidenti Ilir Meta ka zhvilluar takime me disa qytetarë, jo vetëm në rrugë, por edhe në...

STAY CONNECTED

0FansLike
68,303FollowersFollow
32,600SubscribersSubscribe

POPULAR ARTICLES

Si të kuptoni që një femër ka nevojë ta bëjë? Po ju tregoj shenjat...

Një një lidhje në çift se.ksi ka prioritet. Rezultati i një jete aktive se.ksuale është një bashkëjetesë e lumtur.

MOMENTl kur Rama përpIaset a shpër me Klodiana Lalën

Emisioni i sotëm i Blendi Fevziut ka nisur me debate të as hpra, mes kryeministrit Rama dhe panelit të gazetarëve të ftuar në studio. Debati...

QENl jep jętën për të shpëtuar 10-v jeçarin duke u përbaIIur me ujkun

Ky është momenti kur një qenushe trime Jack Russell dha jetën për të shpëtuar pronarin e saj 10-vjeçar nga sulmi i një...

LATEST REVIEWS

PUNËSlMl në Zvicër,ja hapat dhe procedurat që duhen ndjekur

Shoqata “Parandalo” zyrtarisht nga muaji mars do të hapë qendrën e saj, ku mund të kërkoni zgjidhje të problemeve eventuale edhe në...