LIFESTYLE

TECHNOLOGY

LATEST NEWS

Fυtet për të vjedhυr në shtëpinë e 87-vjeçαres, brri kapet mat nga kαmerat e...

Një person i cili është futur për të vjedhur në shtëpinë e një 87-vjeçareje, nuk u ka shpëtuar dot kamerave të sigurisë, ...

Gjendet i vdekυr me një pΙumb në kοkë biznesmeni i njohur, detajet e para

Gjendet i pajete trupi i biznesmenit dhe pronarit të tavernës “Kritikos” në një vend midis Glykon Nera dhe Agia Paraskevi ne Greqi.

“Të mbetesh me gοjë hapυr”/ Brenda shtëpisë 2 milionë doΙΙarë të Bebe Rexhës

Bebe Rexha është një ndër këngëtaret më të famshme shqiptare, e cila na bën krenarë për suksesin e saj.

STAY CONNECTED

0FansLike
68,303FollowersFollow
32,600SubscribersSubscribe

POPULAR ARTICLES

Albin Kurti bën dekIaratën e madhe/ Do bashkoj Kosovën me Shqipërinë për 18 muaj

Bleron Baraliu, analist politik, ka thënë se kreu i Vetëvendosjes, Albin Kurti, përpara përfundimit të mandatit të tij si kryeministër do ta...

Jemi në ditët e para të 2020-ës: Ariana dhe Ermali udhëtojnë drejt destinacionit përraIIor

Çifti shumë i njohur i Showbizit, Ariana dhe Ermal Fejzullahu, së bashku me fëmijët e tyre, kanë zgjedhur t’i arr atisen të...

Aurela Gaçe gjuan me shpullë moderatorin live në mes të emisionit (Video)

Aurela Gaçe është në nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Ajo ka qenë ditën e sotme e ftuar në emisionin ‘Një kat...

LATEST REVIEWS

Moderatori i njohur Sokol Balla rrefen momentin e veshtire kur ka...

Gazetari i njohur Sokol Balla është mjaft aktiv në rrjetet sociale dhe ndan shpesh momente nga jeta e tij e përditshme dhe udhëtimet në...