MOST POPULAR

Postoi këtë foto në rrjetin e tij sociaI, poIicia vihet nga...

Policia është vënë në kërkim të një njeriu që shkrepi një ‘selfie’ teksa po voziste. Në fotografi, të cilën...

Postoi këtë foto në rrjetin e tij sociaI, poIicia vihet nga...

Policia është vënë në kërkim të një njeriu që shkrepi një ‘selfie’ teksa po voziste. Në fotografi, të cilën...

VëIIai i hap motrës adoIeshente Instagramin dhe ç mëndet nga ajo...

Adoleshenca është padyshim një nga periudhat më të bukura, por edhe më të vështira të brezit të ri. Gjatë...

PEOPLE

LIFE

DESIGN

0FansLike
68,303FollowersFollow
32,600SubscribersSubscribe

LATEST VIDEOS

TECH POPULAR

TRAVEL

Bes KaIIaku tregon shtëpinë në GJlRlN e Lalëzit, Iuks i vertete...

Nje nga aktoret me te mire shqiptar te humorit Bes Kallaku i ka ftuar ne emisionin E diela Shqiptare ne rubriken