February 25, 2024
Lajme

“Βora iku me Atdheυn”/ Cllevio vë në siklet Arjan Konomin live dhe e lë pa fjalë, ja si reagon oρinionisti

Pasi doli nga burgu me bujë të madhe, Cllevio i është rikthyer videove live në Instagram e TikTok aty ku u bë edhe i famshëm e nisi edhe konfiktet e tij me Noizyn.

Një ndër personazhet e njohur që shoqëron shpesh Cllevion në videot e tij Live është opinionisti i “Përputhen” Arjan Konomi.

Së fundmi Cllevio e ka vënë në siklet Arjanin ku i përmend Borën dhe Atdheun. Këto dy të fundit u përfol shumë gjatë për një lidhje të mundshme dashurie e cila mbeti si një enigmë për publikun.

Video Player

00:00

00:21

“Po kur iku Bora me Atdheun, i erdhi mirë Donaldit”, i drejtohet Cllevio Arjan Konomit i cili i vënë në sikelt i kërkon të ndërrojnë temë duke u shprehur se këto janë vetëm shpifje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *